A MAGYAR RÖGBI FOTÓ- DOKUMENTUM ÉS VIDEÓ GYŰJTEMÉNYE 2004.
a képekre kattintva azok nagyobb és letölthető teljes változata jelenik meg

 


2004. január


január 7.
Iskolai tanterv Szövetségi pályázat



január 8.
Sodexho rögbi ügylet




január 12.
Női rögbi válogatottak értesítője




A brnói csapat 2004-es tornájának értesítője:





január 14.
Szujogán Károly Fehérvárott:





január 18.
Esztergomi városi díjazottak





Nemzeti Sportszövetség támogatási tervezet






január 24.
Nemzeti Sportszövetség támogatások




január 26.
A FIRA hírlevele - 40. szám





A FIRA májusi szövetségi főtitkárok számára tartandó megbeszélésének felhívása:



Elnökségi meghívó









2004. február
február 2.
Michael Kentish levél lehetséges tavasszal itt túrázó angol csapatokról:


február 4.
Európai Szövetség elnöki tájékoztató Nemzetek Ligája bajnoki döntetlen esetére:



Amikor az idősödő rögbis a régmúlt nagy rögbiseit véli felfedezni:

Forrás: Toldi Sándor - Sanya




február 12.
MRgSz Elnökségi ülés
Jegyzőkönyv:





február 14.
TV műsoron a rögbi




február 17.
Gyolcsos Ferenc beszámolója az utánpótlás éves tevékenységéről





A Sportsmarketing Kft. szlájdsója a Budapest 7s terveket illetően:





február 19.
TV műsoron a rögbi





február 20.
Első női válogatott mérkőzés meghívója:


Fehérvári beharangozó:





február 24.
Alan Rees (RIP 2019.) sokadik szponzorszerző akciójának indítása - levél Málta budapesti nagykövetéhez:





február 28.
10.00 torony épület II. emelet tanácsterme: Játékvezetői Közgyűlés
Meghívó:




FIRA Flash Info 42.







2004. március
március 1.
Női válogatott beharangozók:



Szitás Gyula, aki sok éven keresztül készített fel Tatabányán rögbis fiatalokat, egyik tanítványával a képen:



március 4. csütörtök
16.00 Székesfehérvár, Köfém sporttelep - első magyarországi válogatott női mérkőzés
Magyarország - Horvátország
Első 2x7 perces mérkőzés 7s: 5-10
Következő 2x15 perc - csapatonként 10-10 játékos: 7-26
A magyar válogatott fehérvári tagjai: Jakab Zsuzsanna, Gyolcsos Mária, Suták Brigitta, Suták Gabriella, Pölöskei Petra, Forgács Otília, Gombás Bianka




március 5.

 

 

Alan Rees (RIP-2019) sokadik szponzorszerző akciója. A Budapesti Sörivó Rögbiszurkolók Klub - BRW&BDF - szervezőjeként sok éven át szerzett felbecsülhetetlen értékű kiegészítő finanszírozást a diákolimpiai szervezésünkhöz.
Most a magyar válogatott máltai útjához próbál szakértő módon némi költségcsökkentést eredményező szponzorálást találni, rendkívűl profi módon:










A Szövetség 2004-es pénzügyi terve


márcus 8.
Nigériai kérés Michael Kentishen keresztül:





március 15.
9.00 Székesfehérvár Köfém pálya
Március 15. kupa - utánpótlás és felnőtt mérkőzések






március 17.
Laureus díjra jelölik Jonny Wilkinsont:




március 20.
Arad Zenner - Esztergom 62-5 (42-0) jv.: Adrian Viorel





március 24.
Orosz altató - Romániai Magyar Szó cikkek






március 25.
Elnökségi határozatok
Versenynaptár

Versenyengedélyek:


Versenyengedélykérő lap




Esztergomi beharangozó:




március 27. szombat
NB
I, 8. forduló
14.00 SZVSE
Battai Bulldogok - Bp. Exiles RFC 10-5
13.00 kadétok
Fehérvár - Batta 10-10
15.00
Esztergomi Vitézek-Elefántok RSE 22-5 (10-0) jv.: Szujogán Károly


NB II, 8. forduló
14.00
Fehérvár RC-Pécs 8-25

Juniorok
13.30
Esztergomi Vitézek-Elefántok RSE 22-0 (7-0)

Barátságos:
Kecskemét - Grey College RFC 20-7 (5-7) jv.: Adamik Zoltán







március 28. vasárnap
NB I, 8. forduló
14.00
Kecskeméti ARC-Szentesi VSC 91-esek 93-7


NB II, 8. forduló
14.00
Csömöri út: Budapest Bears - Békéscsaba - halasztva


Tabella a 8. forduló után:





Célfotók:







március 29.
Csapat alakulgat Debrecenben






Esztergomi beharangozó



FIRA info 42.









2004. április
április 2.
Romániában is indul a bajnokság

Forrás: Hti Új Szó



április 3. szombat
NB
I, 9. forduló
14.00
Szentesi VSC 91-esek- Esztergomi Vitézek RSE 12-68
14.00
Fehérvár RC-Battai Bulldogok RC 28-8
13.00 Vác:
Elefántok RC- Budapesti Exiles RFC - halasztva




április 4. vasárnap

NB
II.
14.00 Békéscsabai
Benny Bulls RC-Pécsi Indiánok 24-10
14.00
Fehérvár RC II. - Budapesti Medvék 26-7



NB
II, 7. forduló. Pécsi Indiánok RFC-Békéscsabai Benny bulls RC, Pécs, 14. (?)




április 3-10. Veneto, Olaszország
FIRA-AER EURÓPABAJNOKI CSOPORTMÉRKŐZÉS, U18 „C” csoport
(Horvátország, Svédország, Bulgária, Svájc, Dánia, Lettország, Izrael, Magyarország)
Negyed-döntő:
Dánia – MAGYARORSZÁG
eredmény: 32 – 17

Elődöntő
Bulgária – MAGYARORSZÁG
eredmény: 10 – 5

Döntő a „C” csoport 7. – 8. helyéért:
Izrael – MAGYARORSZÁG
eredmény: 13 – 10

A Magyar Válogatott játékosai:

Lucza Kornél

Balogh Gergely

Körös Richárd

Sinkovics Richárd

Mészáros Benjamin

Ojtozi Zoltán

Gódor András

Labancz Ákos

Nagy József

Belencsák Ádám

Földi Péter

Roósz Péter

Haspel Gergely

Beke Roland

Szabó Gábor

Simon István

Endrődi Péter

Horváth Gergely

Kontics Viktor

Juhász Imre

Kollár Gábor

Brinyiczki András

Udvardi Krisztián

Szabó István

Szövetségi kapitány: Gyolcsos Ferenc
Edző: Peleskei Tamás

A „C” csoport végeredménye:

  1. Horvátország
  2. Svájc
  3. Lettország
  4. Dánia
  5. Svédország
  6. Bulgária
  7. Izrael
  8. Magyarország





április 6.
Esztergomi meghívó:





Romániai bajnokság

Forrás: Romániai Magyr Szó





április 10.
16.30 Szabadka - FC Bácska stadion:
Szerbia-Montanegro – Magyarország 31–3 (12-3) jv.: Craig Morgan - osztrák (pj.: Samaebic Svobodan - Serbia-Montengro, Priskin Csaba - Magyarország)
FIRA-AER ellenőr: Miha Makota - Szlovénia
Szövetségi kapitány: Neuzer András
Edző: Sőlősi László
Gyúró: Benkó Lászlóné
Orvos: Dr. Hidas Péter

A Magyar válogatott játékosai:

1.

Heckel Zoltán

9.

Pfeiffer Tamás

17.

Lakatos Sándor

2.

Kiss Balázs

10.

Beke Gábor

18.

Marosi Tamás

3.

Tóth István

11.

Kendi Gábor

19.

Beliczai Zsolt

4.

Vinkó Balázs Ákos

12.

Suiogan Károly

20.

Ódor Tamás

5.

Deli Ernest Róbert

13.

Simon Zsolt

21.

Hegedűs Szabolcs

6.

Molnár Tamás

14.

Fekete Csanád

22.

Ivánfi György

7.

Koller Zoltán (c)

15.

Matthew Holzl

 

 

8.

Sőlősi László

16.

Juhász István

 

 


A Serbia-Montenegro válogatott játékosai:

1.

Dumic Danilo

9.

Zagar Kristijan

17.

Radojkovic Fransis

2.

Lukic Bojan

10.

Rastovac Milan

18.

Bulatovic Danilo

3.

Acimovic Branislav

11.

Grbic Nenad

19.

Milivojevic Mile

4.

Mihajlovic Aleksandar

12.

Prijic Mark

20.

Karatrajkovski Dejan

5.

Popretica Aleksandar

13.

Milosavgevio Marko

21.

Stefanovic Aleksandar

6.

Grujic Dragan

14.

Metejic Nenad

22.

Milosavjevic Milan

7.

Labus Jerko

15.

Jukic Sasa

 

 

8.

Jakisic Aleksandar

16.

Marin Luka

 

 








Húsvéti rögbi Kecskeméten
Széktói stadion 4. pálya: Kecskemét - Hammersmith & Fulham RFC 19-15 (7-10)
A vendég akkor egy Level 9 csapat volt az angol bajnokságban (11 a legalsó szint)


Kecskemétiek balról: Dobosi Csaba Mihály (?), Pici, Pogrányi István, Hegedűs Zsolt, Schimó Ferenc “Suttyó”

Mérkőzés utáni csapatkép:

Forrás: Németh Krisztián - Kecskemét

További képek:

Forrás: Németh Krisztián - Kecskemét





április 11. Húsvét vasárnap
Fehérvár - Hammersmith & Fulham RFC 31-19 (12-5)
A fehérvári célvivők: Fenekes Tamás, Lukács János, Wohnsina Gábor, Gáncs Ferenc, Tóth István, Ódor Tamás








április 14.
Diákolimpiákra nevezett iskolák:




Játékvezetői utiköltségtérítési díjszabás

Játékvezetők mérkőzésvezetési díjszabása és egyénenkénti besorolás




Alan Rees (RIP - 2019) máltai válogatott út szponzoráció szervezés:






április 16.
MRGSZ 2003-as beszámoló:






április 17. szombat
NB1 10. ford.
10.00 Szentes 91-esek - Elefántok RC 19-53
14.00 Kecskemét - Esztergom 10-12 (3-0) jv.: Priskin Csaba - Békéscsaba
16.30 Juniorok: 36-0 jv.: Erős Csaba
10.00 Kadettek: 20-5 jv.: Erős Csaba


Felnőttek:

Juniorok:

Kadettek:

14.00 Bp. Exiles RFC - Fehérvár RC 7-29


NB2 10. ford.
14.00 Pécsi Indiánok RFC - Békéscsabai Benny Bulls 40-7




április 18. vasárnap
Kecskemét
2003/2004 évi Diákolimpia 1. Területi Döntője (országos)
Fényképek a kecskeméti Diákolimpiáról:




Egyetemi és Főiskolai korosztály:


1.

Szegedi Tudományegyetem

Szeged

2.

Pécsi Tudományegyetem

Pécs

3.

Dunaújvárosi Főiskola

Dunaújváros

Junior korosztály:


1.

Király Endre SZKI és SZMK Intézet I.

Vác

2.

Király Endre SZKI és SZMK Intézet II.

Vác

3.

Kandó Kálmán SZKI

Kecskemét

4.

Lestár Péter Szakközépiskola

Kecskemét

5.

Eötvös József Gimnázium

Szeged

6.

Nagy Lajos Gimnázium

Pécs

7.

Pusztamérgesi Szakközépiskola

Puszamérges

8.

Bánki Donát SZKI

Tatabánya

Kadett korosztály:


1.

Bólyai János Általános Iskola II.

Érd

2.

Bólyai János Általános Iskola I.

Érd

3.

Mindszenthy József Általános Iskola

Esztergom

4.

Lánchíd utcai Általános Iskola I.

Kecskemét

5.

Király Endre SZKI és SZMK Intézet

Vác

6.

Pusztamérgesi Szakközépiskola

Puszamérges

7.

Széchenyi István SZKI

Székesfehérvár

8.

Bánki Donát SZKI

Tatabánya

9.

Lánchíd utcai Általános Iskola II.

Kecskemét

Kölyök korosztály:


1.

Bólyai János Általános Iskola

Érd

2.

Babits Mihály Általános Iskola

Esztergom

3.

Magyarország Leány Válogatott

 

4.

Munkácsy Mihály Általános Iskola

Székesfehérvár

5.

Kondorosi Általános Iskola

Kondoros

6.

Lánchíd utcai Általános Iskola

Kecskemét

7.

Anikó utcai Általános Iskola

Pécs

Mini korosztály:


1.

Vasvári Pál Általános Iskola

Székesfehérvár

2.

Bólyai János Általános Iskola

Érd

3.

Munkácsy Mihály Általános Iskola

Székesfehérvár

4.

István Király Általános Iskola

Székesfehérvár

5.

Kondorosi Általános Iskola I.

Kondoros

6.

Kondorosi Általános Iskola II.

Kondoros



Képek - zömmel az érdiekről - forrás: Tóth Sándor 2022.

1.
2.
3.
4.
5. 6.
7. 8. 9.

Képszövegek Tóth Sándortól:
1. Bolyai Iskola. Kölyök 1. - a helyszín valószínűleg az Érd Ófalusi pálya
Felső sor: Prakter Attila, Bercsényi Dániel, Tuba Gergő, Kriskó Tibor feje, Fekete Botond
Alsó sor: Tapasztó Roland, Tóth Roland

2. Bolyai Érd vs. Békéscsaba (kondorosi Petőfi István Általános Iskola)
Szemben Lukács Csaba jobbra Tibor Pasztor

3. Ugyanazon mérkőzés, mint a 2. képen.

4. Felső sor: Jung Szilárd, Kővári Norbert, Kőrösi Gergő (előtte narancsban Kőrösi Tamás), ?, Kövesdi Norbert, Kósza Zoltán, ?, ?
Térdel: Teisenhoffer László
Fekszik: Szamosi Róbert, Zrinszky Attila

5. Kadét 2.
Nagy Ádám, Bódi Roland, ??, Gyurcsik Achilles, Szajki Attila, Tóth Roland, Kun Imre

6. Bal szél: Soós Dani, nyakon fogva Gyurcsik Achilles. A sötétebb kékek a tatabányaiak.

7. Ahol hemzsegnek a válogatottak a kadétmeccsen: 
Kecskemétiek: bal oldal, copffal: Nógrádi Miklós (U18-as válogatott), háttal Réfi Attila, Bartus Gábor, alig látszik Szalontai Bence, fejvédőben Baranyi "Cupák", 5-ös mezben Nagy Zsolt (2005-ben vagy 2006-ban - amikor Zinzan Brokke és Kirwan itt járt e hetesen, hetesválogatott)

8. A Bolyai az FRC ellen. Profilból Virovecz Balázs, aki Szontágh Danit mint bírót lefejelte. 

9. Kölyökcsapat
Balról: Juhász Imre, ?, Bán Gergő, Tóth Máté, Tapasztó Roland, Janotka László, ?, Fekete Botond, Gecse Dániel, Prakter Attila, Krriskó Bence, Szőnyi Dániel, Kriskó Tibor. A Fehérvár ellen.
Vastaggal szedve: későbbi válogatottak. Nem csoda, ha nyertek.




Romániai bajnokság

Forrás: Romániai Magyr Szó





április 21. szerda
MRGSZ elnökségi ülés



április 22. csütörtök
BARÁTSÁGOS
MÉRKŐZÉSEK
18.20 Esztergom - Hadleigh - angol 30-10 (15-5) jv.: Magyarovics Gyula





április 23. péntek
Beharangozó





április 24. szombat
NB
1. 11. forduló
14.00 Fehérvár RC-Elefántok RC 13-21 jv.: Lukács Csaba, Békéscsaba
13.00 kadétok - elmaradt
15.30 juniorok 46-5 jv.: Erős Csaba

14.00
Battai Bulldogok RC-Kecskeméti ARC 34-10 jv.: Priskin Csaba
13.00 kadétok

15.00
bor u.: Budapesti Exiles RFC-Szentesi VSC 91-esek - elhalasztva

Az állás: 1. Esztergom 18 pont, 2. Fehérvár 14,3. SZVSE 12,4. Elefántok 8,5. Kecskemét 6,6. Szentes 2
7.
Bp. Exiles 0



Juniorok
15.30 Fehérvár
RC-Elefántok RC


április 25. vasárnap
NB
II.
13.00
Csömöri út: Budapesti Medvék RC-Pécsi Indiánok RFC - elhalasztva



Tabellák:






április 27
Stohl András sportjai






FIRA Flash Info - 43.
JCB = Jean-Claude Baque elnök









2004. május
május 1. szombat
10.00-18.00 Esztergom
Buda-Feast Nemzetközi Rögbitorna
1. Freshfields RFC - Anglia, 2. Hampstead Hungarians RFC - Anglia, 3. Esztergomi Vitézek
4. Deal Wanderers RFC - Anglia 5. Purley John Fisher RFC - Anglia 6. Southam RFC
7. Elefántok RFC
Eredmények:
Esztergom-Deal Wands RFC (angol) 10-3, Southam RFC (angol)—Elefántok 10-5
Freshfields RFC (angol)-Esztergom 29-17, Purley John Fisher RFC-Elefántok 32-5
Esztergom-Purley John Fisher 10-10, Freshfields—Elefántok 20-7, Deal Wands-Elefántok 26-0
Southam-Esztergom 17-7



Dijkiosztó

Priskin Csaba, Ispán Lászlóné - Ria, dr. Magyarovics Gyula, Siroki András, Sölösi László

Bankett-hangulat


Tornapóló


További képek

1. 2. 3.
4. 5. 6.
7. 8. 9.





16.00 Kecskemét Széktói stadion 4. pálya: Kecskemét ARC - Maldon RFC (Level 5)




május 2. vasárnap
NB1 - 11. forduló
Székesfehérvár - Százhalombatta

NB2 - 11. forduló
Budapesti Medvék RC-Pécsi Indiánok RFC



15.00 Kecskemét Széktói stadion 4. pálya:
Kecskeméti ARC-Southam (angol) 21-37
Kecskeméti ARC-Purley John Fisher (angol) 18-47







május 8. szombat
NB I. 12. forduló
15.00 Esztergomi Vitézek RK - Battai Bulldogok RC 22-14 (10-7) jv.: Lukács Csaba
14.00 kadétok - halasztva



NB II, 12. forduló
14.00 Békéscsabai Benny Bulls RC—Fehérvár RC - halasztva




Vác: May-Cup 2004. - Nemzetközi Rögbi Torna
A torna végeredménye:

  1. TRING RFC
  2. ELEFÁNTOK RÖGBI SE
  3. FAVERSHAM RFC
  4. CHELMSFORD RFC
  5. BUDAPESTI EXILES RFC




május 9. vasárnap
NB I, 12. forduló
16.00 Kecskeméti ARC - Bp. Exiles RFC 39-15




május 15. szombat
NB I. 13. forduló
Bp. Exiles RFC - Szentesi 91-esek 26-0 - A Szentesi csapat a mérkőzést szombaton 11-kor lemondta, és később sem akarják lejátszani. 2 büntetőpont levonva a Szentesi csapattól.




május 16. vasárnap
NB II. 13. forduló
Békéscsaba Benny Bulls - Bp. Medvék RFC 70-0 jv.: Priskin Csaba






május 22. szombat
2003/2004 évi Diákolimpia Országos Döntő
10.00
Székesfehérvár, Köfém-sporttelep és Vörösmarty Mihály Ipari Szakközépiskola és Kollégium sportpályája
Egyetemi és Főiskolai korosztály:


1.

Szegedi Tudományegyetem

Szeged

2.

Pécsi Tudományegyetem

Pécs

3.

Dunaújvárosi Főiskola

Dunaújváros

Junior korosztály:


1.

Király Endre SZKI és SZMK Intézet I.

Vác

2.

Király Endre SZKI és SZMK Intézet II.

Vác

3.

Pusztamérgesi Szakközépiskola                 

Pusztamérges

4.

Lestár Péter Szakközépiskola

Kecskemét

5.

Eötvös József Gimnázium

Szeged

6.

Nagy Lajos Gimnázium

Pécs

7.

Pusztamérgesi Szakközépiskola

Puszamérges

8.

Bánki Donát SZKI

Tatabánya

9.

Vörösmarty Mihály SZMK és SZKI

Székesfehérvár

10.

Gróf Szécheny

Székesfehérvár

11.

Bottyán János Szakközépiskola

Esztergom

12.

Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola

Esztergom

Kadett korosztály:


1.

Bólyai János Általános Iskola II.

Érd

2.

Bólyai János Általános Iskola I.

Érd

3.

Mindszenthy József Általános Iskola

Esztergom

4.

Lánchíd utcai Általános Iskola I.

Kecskemét

5.

Király Endre SZKI és SZMK Intézet

Vác

 

 

 

6.

Gróf Széchenyi István SZKI

Székesfehérvár

7.

Bánki Donát SZKI

Tatabánya

8.

Lánchíd utcai Általános Iskola II.

Kecskemét

9.

Váci Mihály Szakközépiskola

Székesfehérvár

10.

Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola

Esztergom



Gyolcsos Ferenc emlékezik - 2022. április:
"Fehérvári Diáktorna 550 fővel.
A gyerekek ekkor két szelet rántott húsos szendvicset kaptak. Meghozták a rántott húsos szendvicseket, hatalmas adagok voltak, az ára sem volt kevés. Ria Mama "hát ez nagyon sok Ferikém ezt nem tudom kifizetni!" 
" Ria kérlek menj át a közeli étterembe és alkudd le. Engem itt jól ismernek mondj bármi rosszat rólam, de ez a pénz bizony sok."
Bevált, Ria Mama jött boldogan - 40% lealkudott.
" Mit mondtál nekik Ria, hogy ennyit engedtek?"
"Csak annyit, hogy ezt a te hibád Ferikém és még azt is mondtam, hogy hülyeséget csináltál, többet nem vonlak be a munkába"
Dehogy nem vont be a munkába.
"


16.30 Székesfehérvár, Köfém p.: Magyar vegyes válogatott - Surrey RFC






Valletta, 2500 néző
La Valetta: Málta – Magyarország 35-27 (25-3) Jv.: Andersson (svéd)
MAGYARORSZÁG:
Heckel 5, Szabó, Tóth, Deli 5, Madarász, Suiogan 5, Koller, Szőlősi, Pfeiffer, Beck, Odor, Simon, Molnár J., Fekete, Nett 12. Cs: Pásztor, Kendi, Hegedűs, Molnár T., Juhász
Szövetségi kapitány: Neuzer András


15.00 Kecskemét, Széktói stadion 4. pálya:
Kecskeméti ARC- London Redcar RUF (londoni 6. ligás)






május 29. szombat
NB
1,13. forduló
14.00
Fehérvár RC-Esztergomi Vitézek RSE 27-24 (24-24) jv.: Steigerwald Alajos - Budapest
13.00 kadétok

15.00 Battai Bulldogok RC-Szentesi VSC 91-esek
16.00 Vác:
Elefántok RC-Kecskeméti ARC
15.00 kadétok


Juniorok, 13. forduló
15.30 Fehérvár RC-Esztergomi Vitézek RSE
17.30 Elefántok RC-Kecskeméti ARC



Európa-bajnoki
selejtező (U17)
Csoportmérkőzések, Szerbia-Montenegró
Magyarország-Szerbia-Montenegró
35-10
Magyarország-Svájc 19-6
Magyarország-Ausztria 7-3
A végeredmény: 1. Magyarország, 2. Svájc, 3. Szerbia-Montenegró, 4. Ausztria.
A
magyar válogatott bejutott a 2005-ös Európa-bajnokság mezőnyébe.
A
válogatott tagjai: Pluhár Dániel, Baranyi Róbert, Virovecz Balázs, Imre Ferenc, Soós Dániel Tibor, Beke Roland, Csont László, Réfi Antal, Simon Gábor, Kenesei Dániel, Nagy Zsolt, Szabó István, Szalontai Bence, Bartus Gábor, Károly Ferenc, Lucza Kornél, Bercsényi Dániel, Belencsák Ferenc, Gyurcsik Achilles, Balogh Gergő, Baglyos Szabolcs, Tuba Gergő, Németh Zoltán
Szövetségi kapitány: Gyolcsos Ferenc
Edző: Tóth Sándor








2004. június
június 6. vasárnap
NB1 14. ford.
15.00 Chinoin pálya: Bp Exiles - Esztergom 3-50 (3-28) jv.: Steigerwald Alajos - Budapest
Elefántok RC-Battai Bulldogok RC 15-7
Kecskeméti ARC-Fehérvár RC 22-17

A végeredmény: 1. Esztergom 22 pont, 2. Fehérvár 16, 3. SZVSE 14, 4. Elefántok 12, 5. Kecskemét 10
6. Bp. Exiles 4, 7. Szentes -2 (büntetőpontokkal)




június 12. szombat
16.00 Puskás-stadion, déli atlétikai edzőpálya
Gatorade
Hungary Sevens, nemzetközi hetes torna - Budapest 7s



június 13. vasárnap
16.00 Puskás-stadion, déli atlétikai edzőpálya
Gatorade
Hungary Sevens, nemzetközi hetes torna - Budapest 7s

1. Szerbia-Montenegro, 2. Bp Exiles, 3. Románia, 4. Horvath Legends, 5. Esztergom, 6.Magyar Válogatott
Mérkőzések:
Esztergom - Románia 0-17
Esztergom - Horváth Legend 0-21
Esztergom - Magyar Válogatott 12-0




2004.06.14. Fehérvár svájci túra - FTV 166MByte 
A videók letöltésének menetét a honlap főoldalának menürendszerében az EGYEBEK majd a VIDEÓTÁR oldalra kattintva lehet elolvasni, illetve onnan lehet kategóriánként továbbhaladni a feltöltött videókat illetően.
A videók egy része sajnos nem elérhető, a szerver 2015-ös üzemzavarakor tönkrement tárolón több ezer már felrakott videó elveszett. Ezek pótlása sokáig tart - mint ahogy 2015. előtt is 7 évet vett igénybe felrakásuk - szerk.




Felnőtt:

? Spanyolország – Magyarország 63–9



2004. július




2004. augusztus



2004. szeptember
szeptember 4. szombat
NB1 1. ford.
Esztergom - Exiles 71- 10 (31-3) jv.: Jánosi Attila - Budapest



szeptember 11. szombat
NB
1.1. forduló
15.00
25 éves a Kecskeméti Rögbi Klub - "Nagy Laci" Jótékonysági Rögbi Mérkőzés és
Kecskeméti
ARC-Esztergomi Vitézek RSE
14.00 kadétok 0-26
13.00 juniorok 12-17

15.00
Bp. Exiles RFC - Fehérvári RC, Tábor u., 15.
16.00 Ele
fántok RSE-SZVSE Battai Bulldogok RK, Vác, 16.



szeptember 12. vasárnap
N
B II, 1. forduló
14.00 Esztergomi Vitézek RSE II. - Szentesi 91-esek VSC, 14.
14.00
Gyöngyös-Békéscsaba Benny Bulls, 14.
16.00
Budapesti Medvék RC-Szegedi Rugby Club


szeptember 18. szombat
NB I, 2. forduló
14.00 Pécsi Indiánok - Elefántok RSE 3-45
16.00
Fehérvári Vadkanok RK-Battai Bulldogok RK 7-35
15.00 kadétok

Az állás: 1. Esztergom 4 (107-10), 2. Elefántok 4 (50-3), 3. Százhalombatta 2 (35-12), 4. Bp. Exiles 2 (35-83), 5. Kecskemét (0-36,1 mérkőzés), 6. Fehérvár 0 (19-60), 7. Pécs 0(3-45,1)

Esztergom - Gyöngyös edzőmérkőzés 79-7 (46-0) jv.: Magyarovics Gyula



szeptember 19. vasárnap

NB
II, 2. forduló
14.00
Esztergomi Vitézek RSE - Gyöngyösi Farkasok RC
16.00
Békéscsabai Benny Bulls-Szegedi RC




szeptember 25. szombat
NB
I.
14.00 Esztergomi
Vitézek RSE-Fehérvár RK elmaradt - a fehérváriak csak 2 játékossal érkeztek, eredmény 26-0 a helyieknek
15.30 kadétok 5-10 (0-10)
15.00
Battai Bulldogok RK-Pécsi Indiánok RFC

NB II.
14.00 Szentesi
91 -esek VSC-Budapesti Medvék RC, Szentes, 14.

Juniorok
15.30
Esztergomi Vitézek RSE-Fehérvár RK 20-0 (10-0)



szeptember 25. vasárnap
NB
I.
14.30
Chinoin-sporttelep: Budapesti Exiles RFC-Kecskeméti ARC




2004. október
október 2. szombat
NB
I.
15.00 Vác: Elefántok
RSE-Kecskeméti ARC, Vác, 15.
15.00
Battai Bulldogok RK-Esztergomi Vitézek RSE 7-27 (7-13) jv.: Töröcsik Sándor - Szentes
14.00 kadétok 10-7 (5-0)

NB II, 4. forduló
13.30 Vác:
Budapesti Medvék RC-Békéscsabai Benny Bulls
13.30.
Kadetfek. Battai Bulldogok RK-Esztergomi Vitézek RSE, Százhalombatta, 14.


október 3. vasárnap
NB
I.
14.00 Pécsi
Indiánok RFC - Fehérvár RK

NB II.
13.00 Szentesi
91-esek VSC-Gyöngyösi Farkasok, Szentes, 13.
13.00
Szegedi RC-Esztergomi Vitézek RSE



október 9. szombat
NB
I. 5. ford.
14.00 Kecskeméti
ARC—Battai Bulldogok RK
15.00
Esztergomi Vitézek RSE-Pécsi Indiánok RFC


NB II.
13.00
Esztergomi Vitézek RSE-Békéscsabai Benny Bulls 34-14 (20-0)
14.00
Szentesi 91- esek VSC-Szegedi RC

NB1
15.00 Esztergom - Pécs 87-7 (34-0) jv.: Priskin Csaba - Békéscsaba

Forrás: Nemes Csaba - Pécs 2022.


U20-as
FIRA-AER Európa-bajnoki csoportmérkőzés, Gdansk, Sopot (Lengyelország)
1.
forduló: Lengyelország A-Magyarország 114-3
2. forduló: Lengyelország B-Magyarország 39-19
Helyosztó: Hollandia—Magyarország 25-20
A végeredmény: 1. Lengyelország A, 2. Moldova, 3. Litvánia, 4. Csehország, 5. Svájc, 6. Hollandia,
7.
Magyarország
A
magyar válogatott tagjai: Axt Róbert. Belencsák Ádám, Békefi István, Bozsóki Zsolt, Brinyiczki András, Dobi József, Gódor András, Helembai Árpád, Kamarics Viktor, Koór Béla, Máté Zoltán, Molnár Tamás, Nagy Gergő, Németh Krisztián, Reisz Dániel, Simon István, Szitás Ádám, Tolnai István, Tóth Ádám, Tóth Richard, Vass Szabolcs, Virovecz Balázs. Szövetségi kapitány: Suiogan Károly


október 10. vasárnap
15.30 Budapest, Tábor u.:
Nemzetközi
felkészülési mérkőzés: Magyarország-Kanada




október 16. szombat
NB1
14.00 Vác: Elefántok - Esztergom 6-8 (3-3) jv.: Steigerwald Alajos - Budapest
Juniorok: 0-44 (0-24) jv.: Steigerwald Alajos - Budapest

október 17. vasárnap
NB2
14.00 Bp Medvék - Esztergom 2


október 23. szombat
Esztergom
2004/2005 évi Diákolimpia Őszi Országos Döntő



15.00 Világbajnoki előselejtező, Esztergom, Vasas pálya
Magyarország - Andorra 16–29
MAGYARORSZÁG: Heckel, Suiogan, Tóth, Dinkó, Deli, Donaldson, Koller, Szőlősi, Pfeiffer, Matthew 11, Márk, Odor, Molnár 5, Kendi, Howard. Cs Varga, Lakatos, Dembitz
Szövetség kapitány: Michael Cowan



október 30. szombat
Vác, Magyar Köztársaság Kupa
Döntő: Esztergom - Fehérvár 26-17 (14-5) jv.: Mézes Bálint
További eredmények:
Esztergom - Százhalombatta 58-0
Esztergom - Békéscsaba 42-0
Elődöntő:
Esztergom - Dunaújvárosi Szomjas Tevék 32-0



2004. november
november 6. szombat
ENC Mérkőzés
Ljubljana: Szlovénia - Magyarország 41-0 (22-0)


november 13. szombat
Bajnokok Tornája
Bécs: RC Wien - Esztergom 30-31 (24-5) jv.: Christian Johns - skót


NB
I.
13.00 Szabadidőközpont: Kecskeméti
ARC-Pécsi Indiánok jv.: Törőcsik Sándor - Szentes
Forrás: Nemes Csaba - Pécs 2022.

Boros András fázik:

Forrás: Nemes Csaba - Pécs 2022.

13.00
Battai Bulldogok RK-Bp. Exiles RFC
14.00
Fehérvári RK-Elefántok RS

Juniorok
15.30
Fehérvári RK-Elefántok RSE

november 27. szombat
Madrid, 7000 néző
SPANYOL0RSZÁG-MAGYARORSZÁG
63-9 (31-3)
Magyarország: Tóth, Heckel, Szabó, Vinkó, Mark, Suiogan, Qonaldson, Szőlősi, Pfeiffer, Bíró, Varga, Odor, Molnár T„ Howard, Mett 9, Cs: Juhász, Lakatos, Jégaszabó, Madarász
Szövetségi kapitány: Michael Cowan





2004. december


Az év játékosa: Suiogan Károly - Esztergom

This is the content for Layout Figure Tag
This is the caption for Layout Figure Tag